p1050227

Vložkování komínů   Kontakt na vložkování komínů - Kominictví Komklima 721 585 079

Provádíme vložkování komínů nerezovými, keramickými i plastovými vložkami, vždy v kvalitě potřebné pro daný typ spotřebiče. Všechny komponenty používané při této činnosti mají Prohlášení o shodě výrobce. Jsme schopni vložkovat vložkami v průměrech od 80 mm do 500 mm. Máme rovněž zkušenosti s vložkováním stávajících komínových průduchů. 

 

Kdy je nutné vyvložkovat komín:

• pokud komínový průduch neodpovídá platným předpisům
• při přechodu na jiný druh paliva
• v případě špatného tahu komína
• když kondenzát proniká do stěn komínového tělesa
• v případě že je v místnosti cítit zápach spalin
• původní vložka již neplní svůj účel

 

vlozky

Výběr vložky pro vložkování komínů

Na trhu je několik druhů vložek. Pro vložkování komínu můžeme zvolit vložku keramickou, plastovou či nerezovou. Vnitřní průměry vložek se prodávají v několika velikostních variantách. Vyhovující komínová vložka by měla splňovat několik zásadních kritérií. Při výběru komínové vložky přihlížíme přinejmenším k vlastnostem jako je pevnost v tlaku, nasákavost, objemová hmotnosti a kyselinovzdornost. Dalšími rysy nezbytnými pro efektivní funkci vložky je odolnost proti spalinám a plynotěsnost.

t_22554-551476-2_koroze-kominove-vlozky-na-plyn

Upozorňujeme zákazníky

na novelizaci ČSN 734201, v jejímž důsledku je prakticky nemožné u  plynových spotřebičů v provedení "B" použít pro vložkování komínů hliníkové komínové vložky.

 

 

Řešení této problematiky s Vámi osobně na místě rádi probereme a zdarma Vám navrhneme nejlepší řešení.

 

 

 

 

 

 

Neváhejte a objednejte si i Vy vložkování komínu u odborníků na komíny. Objednávky nám můžete volat na  tel: 721 585 079, a nebo využijte našeho objednávkového formuláře.

 

Kominictví KOMKLIMA - vložkování komínů nabízíme v  okresech Teplice-Děčín-Praha-Litoměřice-Chomutov-Most